Незалежна експертиза в Одесі

У сучасному світі завдяки новим можливостям та досягненню науково-технічного процесу діяльністю та роботою спеціальних експертів зацікавилося безліч людей, яким дані можливості дозволяють досягти правди та отримати ефективний результат. Саме тому послугами експертів користується в наш час велика кількість людей, а самі технології застосовуються набагато ефективніше, ніж у радянські роки. , наявності відбитків, слідів біологічного матеріалу тощо). Даного типу розслідування – експертизи допомагають у розкритті кримінальних справ, причому не обов'язково для цього звертатися до правоохоронних органів, адже можна убезпечити себе та домогтися правди за допомогою приватного агентства в Одесі, яке надає послуги незалежної експертизи.
При пошуку цієї самої організації та фахівців, які в ній працюють, потерпілі або потенційні клієнти детективних агентств (Одеса) стикаються з проблемами відсутності послуг подібного характеру.

Послуги з незалежної експертизи в Одесі від детективної агенції «Детектив – Профі»

Ми для отримання точних даних використовуємо незалежну експертизу, яка дозволяє об'єктивно та точно отримати справжні дані, які можуть допомогти Нашому підопічному домогтися правди та зняти з себе тавро «підозрюваного».
Ми проводимо такі експертизи, як:

  • Почеркознавча. За допомогою наших співробітників можна легко виявити підробку або фальсифікацію документа. Часто підопічні потребують Нашої допомоги при отриманні спадщини, оформлення дарчої, інше, адже за почерком досвідчені фахівці здатні визначити людину, яка писала цей текст, встановити її характер та спонукання, час написання (після події або до нього), послідовність закріплення документа печаткою та підписом,
  • Дактилоскопічна. Цей тип експертизи часто потребують люди, які потрапили під підозри суду та правоохоронних органів у причетності до події. За допомогою слідів від рук і ноги або, попросту кажучи, відбитка, наші фахівці можуть провести ідентифікацію, тим самим підтверджуючи чи спростовуючи факт причетності клієнта до тієї чи іншої справи,
  • Біологічна. Ця експертиза допомагає отримати інформацію та дані з певних біологічних елементів (це може бути сперма, сліди поту, кров, інше). У лабораторії проводять аналіз тієї чи іншої матеріалу, у якому визначають належність біологічного предмета дослідження тій чи іншій особистості. Ці результати часто мають величезний вплив під час судового розслідування.

Скористатися послугами незалежної експертизи від детективної агенції «Детектив – Профі» в Одесі

Скористатися послугами з незалежної експертизи можуть усі охочі, які потрапили у складні життєві обставини і при цьому намагаються або довести провину та причастя певної особи, або ж спростувати підозри на свою адресу та «очистити» своє ім'я.