Фото/відео спостереження

Ми Вам надамо достовірну інформацію, телефонуйте:

+38 (095)-247-87-26

Навіть у найміцніших і найблагополучніших сім'ях трапляються ситуації, коли між подружжям зникає довіра, і виникають сумніви у вірності. Причому це може статися, незалежно, є на це фактична причина чи ні. Перевірка подружньої невірності в Одесі – це популярна послуга, яку надають приватні детективи агентства Детектив-Профі.

Все частіше під час укладання шлюбу подружжя підписує юридичні контракти, однією з базових умов яких є дотримання подружньої вірності. При виправданих підозрах зради дружини (чоловіка) в Одесі будуть потрібні факти, отримані відповідно до закону для можливості пред'явлення їх у суді. Зібрати такі докази можуть лише досвідчені фахівці-детективи, які працюють у правовому полі та мають великі знання в юриспруденції.

Фото та відео спостереження виявлення подружньої невірності в Одесі

Викриття зрад в Одесі за допомогою приватного детектива агентства Детектив-Профі – це швидкий та ефективний спосіб отримання достовірної інформації. Він націлений на виявлення фактів подружньої зради або підтвердження їхньої відсутності завдяки фото- та відео фіксації подій. Переконливі докази, зібрані неупередженими фахівцями розшуку з величезним досвідом оперативної роботи, швидко і ефективно вирішать завдання, яке не в змозі зробити емоційно неврівноважений підозрілий чоловік.

зрада дружини одеса

У процесі спостереження за одним із подружжя з метою затвердження або спростування факту подружньої невірності в Одесі, приватні детективи агентства Детектив-Профі надає таку інформацію:

  • Точне місцезнаходження чоловіка (дружини) у процесі спостереження;
  • Маршрути пересування об'єкту пішки або на транспорті;
  • Відео- та фото фіксацію контактів з різними особами у будь-яких загальнодоступних місцях;
  • Відвідувані місця (магазини, ресторани, спортзали, салони, готелі, клуби);
  • Події та характер поведінки у відрядженні, на відпочинку, корпоративі та ін.

Документи, отримані у фото- та відео-форматі, в умовах суворої конфіденційності передаються замовнику, а потім знищуються з носіїв компанії. Часто при підтвердженні факту зради чоловіка (дружини) в Одесі, клієнт потребує правової та психологічної допомоги. У нашому агентстві можна отримати практичну пораду психолога та юридичний супровід для подальшої підготовки до судового процесу.

Замовити послугу фото та відео спостереження для виявлення подружньої невірності у детективному агентстві Детектив-Профі в Одесі

Замовляючи послугу фото-відео спостереження за чоловіком під час підтвердження чи спростування факту зради, наші клієнти отримують:

  • Попередня безкоштовна консультація з приватним детективом;
  • Гарантію абсолютної конфіденційності;
  • Професійно виконану роботу та здобуті фото- та відео- факти відповідно до законодавства України, у її правовому полі;
  • Достовірність отриманої інформації, що вказує на наявність або відсутність факту зради чоловіка (дружини) в Одесі.

Хочете більше знати про послугу фото- та відео фіксації факту подружньої зради в Одесі, хочете зустрітися та обговорити питання без відвідування агенції на нейтральній території? Скористайтеся телефонами, вказаними на сайті нашої компанії у розділі «контакти», і ми разом знайдемо вихід із найскладнішої ситуації.

Виявлення подружньої невірності

Приватний детектив Одеса

+38 (095)-247-87-26

Повернутися на головну сторінку