ДЕТЕКТОР БРЕХНІ

Пройти тест на детекторі брехні, Одеса
Пройти тест на детекторі брехні

Перевірка на детекторі брехні є популярною послугою, якою користуються як приватні особи, так і юридичні організації. Поліграф – це практична допомога під час планової перевірки персоналу, вибору кандидата на вищу посаду, проведення внутрішнього службового розслідування. Досвід показує, що загроза безпеці бізнесу часто виходить із власного персоналу компанії.

Приватні особи найчастіше користуються інформацією, одержаною за допомогою поліграфа, для вирішення сімейних проблем. Ревнощі, виправдання помилково звинуваченої людини, отримання інформації про дітей-тінейджерів – це неповний перелік проблем, з якими звертаються до детективної агенції Детектор-Профі, Одеса для отримання достовірної інформації за допомогою детектора брехні. Перевірка на поліграфі часто стає найкращим виходом із ситуації, допомагаючи зберегти сім'ю та позбавляючи її членів від невиправданих підозр.

Незалежна експертиза на детекторі брехні, Одеса

Детектор брехні, послугу якого можна отримати у компанії Детектор-Профі Одеса, це тандем сучасної високотехнологічної апаратури та роботи досвідченого психолога. Неупереджене ставлення електроніки та високопрофесійного фахівця до процесу отримання інформації гарантує її об'єктивність та максимальну правдивість. Які б міфи про обман поліграфа не озвучувалися, обійти детектор брехні практично неможливо.

За допомогою детектора брехні можна визначити наявність судимості, пристрасть до наркотиків, схильність до розкрадання матеріальних засобів прийому на роботу. Поліграф допоможе встановити наявність боргів, неповернених кредитів або зв'язок із криміналітетом під час укладання партнерських угод. Практично за допомогою детектора брехні можна отримати будь-яку інформацію про людину. Це особливо важливо під час проведення незалежної експертизи під час скоєння злочинів чи розслідування подій. Звертаючись до детективної агенції Детектор-Профі, Одеса за послугою отримання правдивої інформації на детекторі брехні, ми гарантуємо нашим клієнтам:

  • Абсолютна конфіденційність;
  • Високий професіоналізм;
  • Безпристрасно отриману достовірну інформацію.

детектор брехні ціна

Ми не пов'язані з силовими структурами, є незалежною компанією і завжди готові допомогти вирішити проблеми безпеки компанії чи приватної особи.

Послуга детектора брехні в компанії Детектив-Профі, Одеса

При виникненні проблем особистого, сімейного характеру, конфлікту на підприємстві чи підозр щодо людини, можна звернутися до нашої компанії та провести незалежну експертизу в Одесі на детекторі брехні. Слід розуміти, що чим швидше буде виявлено проблему, тим простіше буде знайти її вирішення. Досвідчений поліграфолог і високотехнологічна апаратура допоможуть швидко встановити причину конфлікту. Ефективний пошук шляхів виходу із ситуації буде альтернативою розвитку конфлікту та пов'язаних з ним матеріальних та моральних втрат.

Професійна перевірка на детекторі брехні в компанії Детектор-Профі в Одесі є доступною та вигідною послугою, яка забезпечить:

  • Швидке отримання інформації, що гарантує об'єктивне розслідування. Тестування на поліграфі займає не більше 1.5 години;
  • Скорочення витрат на проведення розслідування, яке може зайняти значний час, вимагати оплати задіяного в ньому персоналу;
  • Запобігання повторним порушенням (розкраданням на підприємстві, порушенню безпеки компанії тощо);
  • Абсолютну конфіденційність – у розслідуванні за допомогою детектора брехні бере участь лише підозрюваний та психолог;
  • Вилучення достовірної інформації, яку немає можливості отримати іншим шляхом.

При необхідності замовити послугу детектора брехні в компанії Детектив-Профі в Одесі та детально дізнатися про умови співпраці, користуйтеся контактними телефонами, вказаними на нашому сайті.

Приватний детектив Одеса

095-247-87-26< /p>

Повернуться на головну сторінку