Приватний детектив Одеса

+38 (095)-247-87-26

Викриття шлюбних аферистів

Кохання та подружжя більшість людей асоціюють зі щастям, але, на жаль, є й такі, які цинічно прагнуть отримати з ситуації вигоду та матеріальні блага. Звертаючись до приватних детективів агентства Детектив-Профі, можна дізнатися про тих, з ким ви маєте намір пов'язати свою долю і отримати інформацію про причетність осіб до шлюбних афер. Приватні детективи в Одесі обережно та делікатно, залишаючись у правовому полі, проведуть збір інформації та з'ясують, наскільки ваш майбутній обранець чи обраниця були з вами чесні, а також, чи не було в їхній біографії випадків причетності до обману та шахрайства.

Одеса – велике портове місто, тому іноді скімери використовують інформацію про людину, отриману в мережі, і обманом намагаються виманити гроші, використовуючи доброту та емоційну прихильність людини. Часто в таку ситуацію потрапляють громадяни з іноземним підданством, які не знайомі із законодавством України. Послуга приватного детектива з перевірки вірності наречених/наречених в Одесі буде найкращим рішенням дізнатися ближче від свого обранця.

Перевірка на вірність у детективному агентстві Детектив-Профі, в Одесі

Пильність і мудрість не можуть бути причиною розлучень люблячих людей. Якщо ви вирішили пов'язати долю з людиною і маєте про неї мінімум відомостей або вона дала привід сумніватися у своїй щирості, краще довірити з'ясування істини приватному детективу. Відсутність відомостей про сім'ю, друзів, колег по роботі, сумніви щодо частих відлучок, дивних телефонних дзвінків та інші події вже самі по собі є причинами для занепокоєння. Шлюбні аферисти, як чоловіки, так і жінки, чудово володіють мистецтвом спокушання, тому незручні питання приховують галантністю, виявленням любові та сценами образ.

Якщо у вас виникли сумніви щодо чесності людини, якій відкрите ваше серце, і ви не бажаєте її розбити та позбутися майна, довірте свої проблеми приватному детективу агенції Детектив-Профі в Одесі. Детективи, які добре знають психологію людей, мають досвід оперативної роботи та вміють аналізувати ситуацію, швидко зроблять збір інформації, непомітне спостереження. Вони неупереджено розберуться у ситуації та нададуть фактичні докази винності чи непричетності вашого обранця до шахрайства.

Перевірка нареченого на причетність до шлюбних афер в детективному агентстві Детектив-Профі в Одесі

Для перевірки майбутніх обранців на причетність до любовних афер, детектив, перш за все, виконає роботу зі встановлення особи та зв'язків людини. Детективи мають доступ до Українських та зарубіжних баз даних, можуть здійснити перевірку реєстрації людини у шлюбних агентствах, соціальних сайтах знайомств тощо. Трапляється, що клієнт швидко отримує інформацію та дізнається у своєму обранці занесеного до чорного списку нареченого чи наречену. Також у нашому агентстві є власна база даних шахраїв, помічених в Одесі.

Під час перевірки обранця на шлюбні афери в нашому агентстві, детектив виконає:

  • Встановлення особи та перевірка людини на причетність до шахрайства;
  • Спостереження за об'єктом, маршрути пересування, місця відвідування та контакти з третіми особами;
  • Фото, відеозйомка подій, що підтверджують або спростовують невірність;
  • Перевірка на поліграфі.

У ситуації, коли закохані знайомі заочно, знають один одного тільки зі спілкування в Інтернеті, і при цьому потенційні наречені чи наречені є іноземними громадянами, перевірка детективом партнера на причастя до шлюбних афер буде виправданою та своєчасною.

Замовити послугу детективу Детектив-Профі щодо запобігання шлюбним аферам в Одесі

У приватному детективному агентстві Детектив-Профі можна замовити послугу перевірки потенційного чоловіка (дружини) на причетність до шлюбних афер. Літезовані та мають дозвільні документи на всі види розшукових робіт детективи, які мають доступ до постійно оновлюваних даних та забезпечені технічними засобами для збору інформації та спостереження, проведуть оперативне розслідування та нададуть вичерпну інформацію у вашому обранці. Наші замовники одержують:

  • Професійно виконаний розшук в умовах гарантованої конфіденційності;
  • Оперативне надання повної інформації та документів;
  • Доступну вартість послуг та прозорість витрат на слідчі дії;
  • Можливість проведення розшуку в Одесі, інших регіонах України, країнах СНД та далекому зарубіжжі.

При необхідності знати більше про роботу детективів або уточнити вартість послуг у нашій компанії, зв'яжіться з агентством за телефонами, зазначеними в розділі «контакти» на офіційному сайті.

Консультація за номером 38 (095)-247-87-26